Sillutise pesu service_icon

Sillutise Ilu ja Kestvus - ExpertHooldus Pakub Silmapaistvat Pesu ja Kaitsetöötlust

hero_image

Tänavakivide puhastamine

Õige ja korrapärase hooldusega saate hoida oma tänavakivide ala väljanägemise esinduslikuna ning vähendada tulevikus suuremate hooldus- või remonditööde vajadust ja kulusid.

 

  • Regulaarne puhastamine: Korrapärane puhastamine survepesuriga eemaldab kivipindadelt mustuse, samblikud ja muud saasteained. Puhastamise sagedus sõltub konkreetsest piirkonnast ja selle saasteallikatest.
  • Kattekiht: Pärast puhastamist võib kivipinnale kanda spetsiaalse kaitsekihi (lasuuri), mis aitab säilitada kivide värske välimuse ning vältida uue mustuse ja sammalde kinnitumist ja kivide nihkumist. 
  • Regulaarne kontroll: Oluline on kivipindu regulaarselt kontrollida ja vajadusel kiiresti reageerida. 
  • Õiged puhastusvahendid: Tänavakivide puhastamisel tuleb olla eriti ettevaatlik, et mitte kahjustada ümbritsevat (loodus)keskkonda (sh muru, taimi jms). Meie kasutame oma töös keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid, mis on biolagunevad ning vähem kahjulikud taimedele ja loomadele.

Pestud kivide vahedesse soovitame panna uue liiva: See aitab vältida uute samblike ja taimede kasvu ning kivide nihkumist. Sobiva liiva valimisel võiksite kaaluda liiva karedust ja liiva jämedust. Enne uue liiva paigaldamist peab laskma tänavakividel täielikult kuivada.

image_2

Kuidas Toimub Sillutise Kaitsetöötlus?

  • Enne kaitsetöötlust viiakse läbi põhjalik pesu, et eemaldada kõik mustus ja saasteained, avades pinna kaitsetöötlusele.
  • Kasutatakse spetsiaalset kaitsevahendit, mis moodustab kaitsekihi, hoides ära niiskuse, UV-kiirte ja muude kahjulike mõjude sissetungi.
  • Kaitsetöötlus pikendab sillutise eluiga, säilitades selle värskuse ja vastupidavuse erinevate ilmastikutingimuste suhtes.
image_2

Sillutise pesu!

KLIENTIDE TAGASISIDE

avatar_img

Andres

Meie ettevõte sai ExpertHoolduselt tõeliselt muljetavaldava hooldusteenuse. Nende tähelepanu detailidele ja professionaalsus on silmapaistev. Eriti märkimisväärne oli nende võime lahendada keerulisi hooldusküsimusi. Suur tänu teile, ExpertHooldus!

avatar_img

Liis

Minu ettevõte oli ExpertHoolduse teenustega väga rahul. Kõrgsurvepesu tulemused olid silmapaistvad ja teenindus oli kiire ning efektiivne. Kindlasti valin nad ka tulevikus oma puhastusteenuste vajaduste jaoks!

avatar_img

Kadri

Olen äärmiselt rahul ExpertHoolduse teenustega! Meie kodu sai suurepärase eripuhastuse ja haljastustööde tulemused on hämmastavad. Tõesti kõrgkvaliteetne teenus, mis väärib kiitust. Aitäh, ExpertHooldus!