Katuste pesu service_icon

Katuse pesemine kuumavee survepesuriga annab sinu katusele märgatavalt pikema eluea!

hero_image

Mis juhtub hooldamata katusega?

  • Hooldamata katusele koguneb mustus ja sammal, muutes selle väljanägemise ebatraktiliseks. Kodu esinduslikkuse säilitamiseks on oluline regulaarne hooldus.
  • Vihm võib katuselt sammalt lahti pesta, kuid see võib tihti ummistada vihmaveerenni. Hooldamata vihmaveetorud võivad põhjustada ummistusi, mis vajavad regulaarset jälgimist ja puhastamist.
  • Sammal on niiskust armastav taim, mis säilitab niiskust katuse pinnal. Pikaajaline niiskus võib kahjustada kivikatuse struktuuri, eriti kui katus on poorne või kividel on mikropraod.
image_2

Kuidas katuse pesemine käib?

  • Enne pesemist tuleb katusepindadele teha põhjalik ettevalmistus, eemaldades suuremad prahid ja lahtine mustus.
  • Katusepesu nõuab spetsiaalseid pesumeetodeid, nagu kõrgsurvepesu, et eemaldada tõrksat mustust ja sammalt, säilitades samas katuse materjali struktuuri.
  • Pärast pesemist on oluline rakendada kaitsetöötlust, mis aitab hoida katust puhtana kauem, kaitstes seda uuesti kogunenud mustuse ja sammala eest.
image_2

Katuste pesu!

KLIENTIDE TAGASISIDE

avatar_img

Andres

Meie ettevõte sai ExpertHoolduselt tõeliselt muljetavaldava hooldusteenuse. Nende tähelepanu detailidele ja professionaalsus on silmapaistev. Eriti märkimisväärne oli nende võime lahendada keerulisi hooldusküsimusi. Suur tänu teile, ExpertHooldus!

avatar_img

Liis

Minu ettevõte oli ExpertHoolduse teenustega väga rahul. Kõrgsurvepesu tulemused olid silmapaistvad ja teenindus oli kiire ning efektiivne. Kindlasti valin nad ka tulevikus oma puhastusteenuste vajaduste jaoks!

avatar_img

Kadri

Olen äärmiselt rahul ExpertHoolduse teenustega! Meie kodu sai suurepärase eripuhastuse ja haljastustööde tulemused on hämmastavad. Tõesti kõrgkvaliteetne teenus, mis väärib kiitust. Aitäh, ExpertHooldus!