Puude ja põõsaste hooldus service_icon

Roheline Ilu, Tervislik Keskkond - ExpertHooldus Haljastuse Hoolduseks

hero_image

Tormikahjude likvideerimine

Tormikahjude korral on oluline kiiresti reageerida ja kahjustatud alad koristada. Oksad ja puud, mis on tormi tõttu maha kukkunud, võivad olla ohtlikud ja need tuleb ohutult eemaldada. Enne töö alustamist võib olla kasulik konsulteerida kohalike ametivõimude või spetsialistidega, et saada täiendavat juhendamist ja teavet.

 

  • Enne töö alustamist veendume, et piirkond on ohutu: Kontrollime, et puud ei kujutaks ohtu inimestele ega kinnisvarale ja muule. 
  • Tegeleme tormimurdudega kiirelt ja oskuslikult, et vabastada ala ohtlikest puudest.
  • Vajadusel organiseerime okste ja puude ohutu veo puidukäitluskohta.
  • Vajadusel teostame lisakoristuse (näiteks okste, lehtede ja muu prahi koristamise), et saaksime taastada piirkonna algse seisundi.
image_2

Kuidas Toimub Professionaalne Haljastuse Hooldus?

  •  Algab taimede üldise seisukorra hindamisest ja vajaduste diagnoosimisest.
  • Taimi hoitakse tervena läbi regulaarse kastmise ja sobivate väetiselahenduste kasutamise.
  • Taimede kujundav lõikamine ja üldine hooldus tagavad nende optimaalse kasvu ja välimuse.
image_2

Puude ja põõsaste hooldus!

KLIENTIDE TAGASISIDE

avatar_img

Andres

Meie ettevõte sai ExpertHoolduselt tõeliselt muljetavaldava hooldusteenuse. Nende tähelepanu detailidele ja professionaalsus on silmapaistev. Eriti märkimisväärne oli nende võime lahendada keerulisi hooldusküsimusi. Suur tänu teile, ExpertHooldus!

avatar_img

Liis

Minu ettevõte oli ExpertHoolduse teenustega väga rahul. Kõrgsurvepesu tulemused olid silmapaistvad ja teenindus oli kiire ning efektiivne. Kindlasti valin nad ka tulevikus oma puhastusteenuste vajaduste jaoks!

avatar_img

Kadri

Olen äärmiselt rahul ExpertHoolduse teenustega! Meie kodu sai suurepärase eripuhastuse ja haljastustööde tulemused on hämmastavad. Tõesti kõrgkvaliteetne teenus, mis väärib kiitust. Aitäh, ExpertHooldus!