Päikesepaneelide hooldus service_icon

Pesematta päiksepaneelide efektiivsus võib vähenedea kuni 40%

hero_image

Päikesepaneelide hooldus

Päikesepaneelide hooldamine on eriti oluline kevadest sügiseni, mil need on kõige aktiivsemalt töös: 

 

  • Puhastamine: Soovitatav on päikesepaneele puhastada kaks korda aastas, kuid see võib varieeruda sõltuvalt piirkonna ilmastikutingimustest ja keskkonna eripäradest. Tolm, mustus ja muud saasteained võivad koguneda paneelide pinnale, vähendades nende efektiivsust.
  • Kinnituskonstruktsioonide kontroll: Kinnituskonstruktsioonide regulaarne kontroll on vajalik, et päikesepaneelid püsiksid stabiilselt ja ohutult oma kohal. Talveperioodi tugevamad tuuled ja raske lumi võivad kinnituskonstruktsioone kahjustada.
  • Varju vältimine: Vari võib vähendada päikesepaneelide energiatootlikkust, seetõttu on oluline jälgida, et ümbritsevad taimed ja muu ei varjutaks paneelide pinda. 
  • Jää ja lume eemaldamine: Talvisel perioodil on oluline jälgida, et jää ja lumi ei koguneks päikesepaneelidele, kuna need varjavad valguse ja vähendavad seega paneelide efektiivsust.
  • Professionaalne hooldus: Professionaalne päikesepaneelide hooldusteenus on mõistlik valik, kuna meil on olemas spetsiaalsed puhastusvahendid ning suudame lahendada ka keerulisemaid tehnilisi probleeme.

Regulaarne hooldus ja kontroll tagab päikesepaneelide optimaalse jõudluse ja pika eluea.

image_2

image_2

Päikesepaneelide hooldus!

KLIENTIDE TAGASISIDE

avatar_img

Andres

Meie ettevõte sai ExpertHoolduselt tõeliselt muljetavaldava hooldusteenuse. Nende tähelepanu detailidele ja professionaalsus on silmapaistev. Eriti märkimisväärne oli nende võime lahendada keerulisi hooldusküsimusi. Suur tänu teile, ExpertHooldus!

avatar_img

Liis

Minu ettevõte oli ExpertHoolduse teenustega väga rahul. Kõrgsurvepesu tulemused olid silmapaistvad ja teenindus oli kiire ning efektiivne. Kindlasti valin nad ka tulevikus oma puhastusteenuste vajaduste jaoks!

avatar_img

Kadri

Olen äärmiselt rahul ExpertHoolduse teenustega! Meie kodu sai suurepärase eripuhastuse ja haljastustööde tulemused on hämmastavad. Tõesti kõrgkvaliteetne teenus, mis väärib kiitust. Aitäh, ExpertHooldus!