Fassaadipesu service_icon

Fasaadipesu Professionaalse Kõrgsurvepesuriga – Tõsta Hoone Vastupidavust ja Ilmet!

hero_image

Fassaadi puhastamine

Fassaadi regulaarne puhastamine on oluline nii hoone välisilme, väärtuse kui ka eluea seisukohast: 

 

  • Kaitse ilmastikumõjude eest: Fassaad on pidevalt avatud päikesekiirgusele, vihmale, lumele ja tuulele, mis võivad aja jooksul põhjustada kahjustusi ja värvimuutusi. Korrapärane pesemine aitab eemaldada fassaadile kogunenud mustuse ja saaste.
  • Hallituse ja vetikate ennetamine: Niiskuse tõttu võivad fassaadil hakata vohama hallitus ja vetikad, mis rikuvad hoone välisilmet ja võivad põhjustada ka konstruktsiooni kahjustusi. Regulaarne pesemine aitab seda ennetada. 
  • Energiasääst: Puhas fassaad suudab paremini neelata päikeseenergiat.
  • Värvipinna kaitse: Kui hoone fassaad on värvitud, aitab regulaarne pesemine takistada värvikihi koorumist ja tuhmumist ning säilitada originaalvärvi pikemaks ajaks.

 

Ökoloogiline jalajälg: Kui eemaldada regulaarselt mustust ja saasteaineid, vajab fassaad vähem erinevate kemikaalidega töötlemist (nt värvid, immutusvahendid vms).

image_2

Kuidas fassaadi pesemine käib?

  • Survepesu on universaalne, sobides enamikele fassaadimaterjalidele nagu tellis, kivi, puit, krohv, metall ja värvitud pinnad. 
  • Head tehnilised teadmised on survepesu puhul üliolulised. Sõltuvalt fassaadi materjalist, selle seisukorrast ja muudest teguritest, tuleks valida õige veesurve: liiga suur surve võib põhjustada kahjustusi, samas kui liiga väike surve ei pruugi olla piisavalt efektiivne. Samuti on kahjustuste vältimiseks oluline jälgida, et vesi ei satuks ühenduskohtade ja liistude vahele. 
  • Kvaliteetne survepesur tagab efektiivse puhastustulemuse ning vähendab ka riski, et seade võiks fassaadi kahjustada.
  • Kogenud professionaalidena on meil vajalikud teadmised ja oskused, et tagada tõhus ja ohutu fassaadi puhastamine.
  • Keskkonnasõbralik survepesu teostatakse kasutades spetsiaalseid biolagunevaid pesuaineid. See võib olla oluline, eriti kui hoone asub keskkonna- või veetundlikul alal.

 

Survepesu on efektiivne meetod fassaadi puhastamiseks, kuid et seda õigesti teha ja et vältida kahjustusi, on tarvis teadmisi, kogemusi ja hoolikust. Valides meie teenuse,  võib kindel olla korralikus ja kvaliteetses töös.

image_2

Fassaadipesu !

KLIENTIDE TAGASISIDE

avatar_img

Andres

Meie ettevõte sai ExpertHoolduselt tõeliselt muljetavaldava hooldusteenuse. Nende tähelepanu detailidele ja professionaalsus on silmapaistev. Eriti märkimisväärne oli nende võime lahendada keerulisi hooldusküsimusi. Suur tänu teile, ExpertHooldus!

avatar_img

Liis

Minu ettevõte oli ExpertHoolduse teenustega väga rahul. Kõrgsurvepesu tulemused olid silmapaistvad ja teenindus oli kiire ning efektiivne. Kindlasti valin nad ka tulevikus oma puhastusteenuste vajaduste jaoks!

avatar_img

Kadri

Olen äärmiselt rahul ExpertHoolduse teenustega! Meie kodu sai suurepärase eripuhastuse ja haljastustööde tulemused on hämmastavad. Tõesti kõrgkvaliteetne teenus, mis väärib kiitust. Aitäh, ExpertHooldus!