Lumekoristus service_icon

Lumekoristus - ExpertHooldus Tagab Ohutu ja Ligipääsetava Keskkonna

hero_image

Miks on Professionaalne Lumekoristus Oluline?

Lume koristamine katuselt on oluline ennetav meede, mis aitab vältida mitmeid talviseid probleeme: 

 

  • Liigne lumi võib avaldada suurt survet katuse konstruktsioonidele. See survetugevus võib põhjustada katuse kahjustusi ja isegi varinguid, eriti kui lumekiht on väga tihe või on tekkinud jääkiht. 
  • Lume langemine katuselt võib olla ohtlik nii inimestele kui ka varale, seega on lumekihi eemaldamine eriti vajalik just tänavaäärsetel korterelamutel või eramutel.
  • Soojematel päevadel võib lumekiht katusel osaliselt sulada ja öösel uuesti külmuda, moodustades jääkihi ja jääpurikad, mis on ohtlikud nii jalakäijatele kui ka all olevale varale. 
  • Kui lumi sulab, võib vesi tungida läbi katuseservade või -pragude, põhjustades lekkeid ja veekahjustusi sisustusele. Lumekihi eemaldamine aitab seda vältida.
  • Lumesulamisvesi võib vihmaveetorudes jäätuda. Seda probleemi aitab vältida õigel ajal teostatud lumekoristus. 

 

Kui otsustate ise lume katuselt eemaldada, on oluline järgida ohutusnõudeid ja kasutada sobivaid töövahendeid. Vajadusel kasutage meie professionaalset abi

image_2

Kuidas Toimub Professionaalne Lumekoristus?

  • ExpertHooldus reageerib kiiresti lumesadudele, et tagada kiire ja tõhus koristus.
  • Kasutatakse spetsiaalset lumekoristustehnikat, mis sobib erinevatele pindadele ja tingimustele.
  • Pärast lumekoristust jagatakse kliendiga hooldusnõuandeid ja vajadusel pakutakse täiendavat teenindust vastavalt kliendi soovidele.
image_2

Lumekoristus!

KLIENTIDE TAGASISIDE

avatar_img

Andres

Meie ettevõte sai ExpertHoolduselt tõeliselt muljetavaldava hooldusteenuse. Nende tähelepanu detailidele ja professionaalsus on silmapaistev. Eriti märkimisväärne oli nende võime lahendada keerulisi hooldusküsimusi. Suur tänu teile, ExpertHooldus!

avatar_img

Liis

Minu ettevõte oli ExpertHoolduse teenustega väga rahul. Kõrgsurvepesu tulemused olid silmapaistvad ja teenindus oli kiire ning efektiivne. Kindlasti valin nad ka tulevikus oma puhastusteenuste vajaduste jaoks!

avatar_img

Kadri

Olen äärmiselt rahul ExpertHoolduse teenustega! Meie kodu sai suurepärase eripuhastuse ja haljastustööde tulemused on hämmastavad. Tõesti kõrgkvaliteetne teenus, mis väärib kiitust. Aitäh, ExpertHooldus!